UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 7446349
nr 744 6349
Bordsur
Sent 1800-tal, Mässing, höjd: 30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:03:27
24/2 03:43:19
Mässing